ULUSLARARASI KUDÜS VAKIFLARI FORUMU
Türkçe English Arabic
VGM Hakkında Dış İlişkiler Daire Başkanlığı Önceki Organizasyonlar SSS Site Haritası
Site İçi Arama


ULUSLARARASI KUDÜS VAKIFLARI FORUMU

Dördüncü dönem: Kudüs Şehri ve Çevresinin Ekonomik Kalkınmasını Sağlamak Üzere Vakıf Potansiyellerinin Desteklenmesi  konulu forum düzenlenmektedir.

Bu forum, üye ülkeler ile Arap ve Islam ülkelerindeki vakıf, yatırım, mali, hayri kurluşlar ve vakıf alanında uzmanların katılımı ile 12-13 Şaban 1438 tarihi Çarşamba ve Perşembe günlerine denk gelen 08-09 Mayıs 2017 Miladi tarihinde Türkiye Cumhuriyeti Istanbul ilinde düzenlenecektir. Forum, kaynaklarına işlev kazandırmak için mali ve bilgi kaynaklarını harekete geçirmeyi hedeflemektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dördüncü Dönem: Kudüs şehri ve Çevresinin Ekonomik Kalkınmasını Sağlamak Üzere Vakıf Potansiyellerinin Desteklenmesi” konulu forum düzenlenmektedir.
Bu forum, üye ülkeler ile Arap ve İslam ülkelerindeki vakıf, yatırım, mali, hayri kuruluşlar ve vakıf alanında uzmanların katılımı ile 14-15 Şaban 1438 tarihi Çarşamba ve Perşembe günlerine denk gelen 10-11 Mayıs 2017 Miladi tarihinde Türkiye Cumhuriyeti İstanbul ilinde düzenlenecektir. Forum, Mukaddes vakıf kaynaklarına işlev kazandırmak için mali ve bilgi kaynaklarını harekete geçirmeyi hedefemektedir.